O MNIE

Cześć!

Nazywam się Zosia i jestem farmaceutką. Na codzień zajmuję się prowadzeniem szkoleń i wykładów związanych z tematem suplementacji spersonalizowanej, a w chwilach natchnienia wpadam tutaj, aby popisać co nieco.

Po studiach pracując w aptece szybko zorientowałam się, że moje zainteresowania zawodowe są zdominowane tematami związanymi z medycyną prewencyjną, a dokładniej wpływem diety i niedoborów witamin/ minerałów na zdrowie (lub brak zdrowia) współczesnych mieszkańców naszej planety. Tak bardzo się w te tematy “wkręciłam”, że ostatecznie zainteresowania suplementacją przekułam w działalność zawodową.

Na blogu znajdziecie przede wszystkim informacje na temat suplementacji spersonalizowanej- czyli czym się wspierać w konkretnych problemach zdrowotnych. Jako, że większość z nas suplementuje się kiepskiej jakości produktami (tak mówią dane!) postanowiłam także przemycać tu informacje na temat tego, jak wybrać dobrej jakości (czyli skuteczne) suplementy. Tylko dobra jakość produktu i zoptymalizowana pod Twoje potrzeby suplementacja da gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa działania- warto o tym pamiętać.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu interesujące Cię treści. A jeżeli masz ochotę na więcej- zapraszam do mojego social- mediowego światka: