O MNIE

Cześć!

Nazywam się Zosia i jestem farmaceutką, a ten blog jest miejscem, gdzie poruszam tematykę racjonalnej suplementacji w oparciu o aktualne badania i doniesienia naukowe. Wokół tematu suplementacji narosło wiele mitów, a większość z nas nadal suplementuje się “na oko”, kiepskiej jakości preparatami i bez rzeczywistych wskazań. Z tego powodu staram się przemycać informacje na temat mądrej suplementacji, popartej nauką i zoptymalizowanej pod konkretne potrzeby, co daje gwarancję skutecznego i bezpiecznego działania. 

Ukończyłam farmację na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a obecnie jestem w trakcie doktoratu. Na co dzień zajmuję się szeroko rozumianą edukacją dotyczącą medycyny stylu życia- szczególnie mocno interesuje mnie wpływ diety i niedoborów mikroskładników na rozwój chorób przewlekłych, a także działania związane z długowiecznością. Nie tylko długość, ale przede wszystkim jakość naszego życia w dużej mierze jest uzależniona od tego, jak na co dzień żyjemy, jaki styl życia prowadzimy. Edukowanie z zakresu medycyny prewencyjnej jest także ważnym elementem moich zawodowych działań. 

 

Mam nadzieję, że znajdziesz tu interesujące Cię treści. A jeżeli masz ochotę na więcej- zapraszam do mojego social- mediowego świata: