O MNIE

Cześć!

Nazywam się Zosia Winczewska i jestem farmaceutą. Zawodowo zajmuję się indywidualnym doborem suplementacji oraz zaleceń żywieniowych w chorobach metabolicznych, autoimmunologicznych i zaburzeniach trawiennych.  Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2015).

Na blogu staram się przemycać wiedzę na temat racjonalnej suplementacji, dietoterapii i zdrowego stylu życia. Na każdym kroku podkreślam, że suplementacja nie jest wymysłem, a potrzebą człowieka XXI wieku.

Nierzadko dieta nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania na niezbędne składniki odżywcze ze względu na wysoki stopień jej przetworzenia. Taka sytuacja prowadzi do chronicznych deficytów i rozwoju chorób przewlekłych.

Moje zadanie polega właśnie na “uszyciu” takiego optymalnego płaszcza suplementacyjnego, który będzie pokrywał zapotrzebowanie na brakujące składniki w diecie, wyrównywał niedobory i wzmacniał efekty farmakoterapii.

Prywatnie dużo czasu poświęcam czytaniu kryminałów i słuchaniu dobrej muzyki. Jestem uzależniona od sportu i słodyczy (zdrowych ma się rozumieć ;). Jestem szczęściarą, bo mam wspaniałą rodzinę, która całym sercem wspiera mnie w działaniach.

Jeżeli masz ochotę przybić piątkę wpadnij na moje profile w mediach społecznościowych:

Możesz także dołączyć przez newsletter, aby nie opuściły Cię żadne nowinki: